Et vellykket medlemsmøte ble avhold i klubblokalene på onsdag kveld den 25.januar. Roy Waage var invitert til å si noe om slipplanene ved det gamle skipsverftet og formann Dag Dyrnes gjennomgikk bryggevaktenes instruks og arbeidsoppgaver. Dugnad og snømåking på bryggene ble også tatt opp.
Vi legger nå ut listene for snømåking vinteren 2016-17 Det er viktig at alle medlemmer sjekker når de har måking. Medlemmer som er bortreist eller ikke har anledning å måke i tildelt periode må selv ta initiativ til å bytte med noen eller skaffe vikar.
I sist styremøte vedtok styret å gå til innkjøp av ei flåte for lettere å kunne håndtere fortøyninger når disse skal skiftes eller flyttes i havna.
Eier av tomt og bygninger ved det gamle skipsverftet, Roy Waage informerte styret i båtforeninga om planene for båtoppsett.