Snørydding på bryggene vinteren 2021-22

Skjervøy Båtforening har vedtatt at alle medlemmene med båtplass skal rydde snø sjøl, derfor har vi satt opp en vaktplan som vi vil at medlemmene vil følge.  

 

Grupper på 3 stykker er satt opp med ansvar for 2 uker. Gruppa må selv ordne med hvem som skal rydde til forskjellige tider.   

Den enkelte er selv ansvarlig for å skaffe vikar hvis det ikke passer med jobb, ferie, fravær etc. 

Hovedbrygga og landfeste skal måkes så tidlig som mulig etter snøfall, utliggere er den enkeltes ansvar og måke. 

Brygge 1

    -43 

Bryggevaktene rydder snø frem til 01.11 

44-45 

01.11til 14.11 

Arnt Inge Isaksen, Arnfinn Moen, Lars Erik Nyvold 

46-47 

15.11til 28.11  

Torodd Mikalsen, Are Steffensen, Trond Sigursen 

48-49 

29.11til 12.12 

Sjalg Are Eilertsen, Arnt G Kjellsberg, Petter Adolfsen 

50 -51 

13.12til 26.12 

Jan Johansen, Tormod Hendriksen, Jan Erik Dalheim 

52 -01 

27.12til 09.01 

Jarle Strøm, Knut Bjørnar Hendriksen, Øyvind Jakobsen 

02 -03 

10.01til 23.01 

Stig Nilsen, Ulf Fransen, Arne F Antonsen 

04 -05 

24.01til 06.02 

Torbjørn Hoff, Øyvind Dale, Frode Strøm 

06- 07 

07.02til 20.02 

Øyvind Solvang, Øyvind Alm, Kåre Molund 

08-09 

21.02til 06.03 

Kåre Johansen, Salmar, Svein Hugo Korneliussen 

10-11 

07.03til 20.03 

Tom Einevol, Sten frode Pedersen, Odd Arild Pedersen 

12-13 

21.03til 03.04 

Roald Sebergsen, Frank Brun, Jørn Magne Nilsen 

14-15 

04.04til 17.04 

Irena Meilandi, Håkon Hendriksen, Stig R Hansen 

16-17 

18.04til 01.05 

Tore Pedersen, Bjørn Roger Adolfsen, Roland Springis 

18 - 

 

Bryggevaktene. 

 

Brygge 3

    -45 

Bryggevaktene rydder snø frem til 14.11 

46-47 

15.-28.nov 

Oddbjørn Strøm,Trond Henriksen, Kjell Johansen 

48-49 

29. nov-12.des 

Henning Engen, Kjell I Henriksen, Frank Soleng 

50-51 

13. – 26.des 

Odd Helge Olsen,  Hermod Nilsen, Sveinung Sørli 

52-1 

27.des-9.jan 

EllingJohannesen  Jonny Sjøberg , 

Per Ivar Bless 

2-3 

10.-23.jan 

Yngvar Hansen , Fred A Engen, Randi Bjerknes 

4-5 

24.jan-6.feb 

FamE.Eriksen , Oddmund Johnsen, Arne B Soleng 

6-7 

7.– 20feb 

Nils Pedersen, Birger Schei, Håvard Høgstad 

8-9 

21.feb.- 6.mars 

Geir S Isaksen Glenn Olufsen, Halvor Eliassen 

10-11 

7.-20.mars 

Trond Hågensen, Åshild Bergly, Eivind Isaksen 

12-13 

21.mars- 3.apr 

Julie Hansen, Roger Angell, Magne Henriksen 

14-15 

4.-17.april 

Leif P Jørgensen  Karstein  Heggelund, Dagfinn Thomassen,  

16-17 

18.apr - 1.mai 

Arnt Olsen, Steinar Strøm, Jørgen Helgesen 

18-19 

2.-15.mai 

Werner Torbjørnsen, Einar Lauritzen 

20- 

16.mai -  

Bryggevaktene 

Brygge 4

    -44 

Bryggevaktene rydder snø frem til 9.11 

45-46 

08.11til 21.11 

Stig Trætten, Torgeir Johnsen 

47-48 

22.11til 05.12 

Dag Dyrnes, Steinar Robertsen 

49-50 

06.12til 19.12 

Øystein Fredheim, Torleif Dervola 

5152 

20.12 til 02.01 

Dag Trætten, Harald Strøm 

01- 02 

03.01 til 16.01 

Ørjan Strand, Stein Are Paulsen 

03- 04 

17.01 til 30.01 

Gudmund Hansen, Nils R Jakobsen 

05- 06 

31.01 til 13.02 

Frank Pedersen, Helge Olsen 

07-08 

14.02 til 27.02 

Torgeir Johnsen, Terje Trætten 

09-10 

28.02 til13.03 

Svein Hugo Korneliussen, Kjell Hugo Reiersen 

11- 12 

14.03 til 27.03 

Arnt Jostein Berg, Roger Edvartsen 

13-14 

28.03 til 10.04 

Oddmund Hansen, Rune Arild 

15- 16 

11.04 til 24.04 

Håvard Paulsen, Bjørnulf Olsen 

17-18 

25.04 til 08.05 

Reidar Mæland, Kjell Hugo 

19 - 

 

Bryggevaktene 

Brygge 7

    -45 

Bryggevaktene rydder snø frem til 9.11 

 

46-47  

15.-28.nov 

Kurt Einarsen 99552240 

Roy Hugo Mathisen    97132323 

Elisabeth Korneliussen 97937136 

48-49 

29. nov-12.des 

Kurt Arne Kristiansen 93227683 

Oddgeir Einarsen 48228233 

Jan Tore Eriksen 91548420 

50-51 

13. – 26.des 

Karstein Henriksen 99235178 

Holger Kaare Pettersen   48090428 

Kollbjørn Kristoffersen   91548425 

52-1 

27.des-9.jan 

 Skjervøy Dykkerservice AS    91105194 

Knut Arne Mikalsen  41632216 

Havviknes DA v/ Elling Johannessen 97633941 

2-3 

10.-23.jan 

Ragnar Strøm   91110633 

Karstein Henriksen 

Rolf Edgar Johansen97677414 

4-5 

24.- 6.feb 

Svein Hugo Hansen 95137099 

Jon Karstein Strøm 93092147 

Videregående skole  Vaktmester  98874461 

6-7 

7.– 20feb 

Arne Angell   99344748 

Ole Johan Henriksen   97030914 

Helge Guttormsen 95733173 

8-9 

21.-6.mars 

Peter Johansen 95777116  

Nils Harald Alm 91188683 

Rolf E. Jensen 41101245 

10-11 

7.-20.mars 

Hans Arne Henriksen 41575725 

Videregående Skole  Vaktmester 98874461  

Ragnar Strøm   91110633 

12-13 

21.-3.april 

Johan Tvenning 93850416  

Yngvar Einarsen 48118879 

Øystein Korneliussen 41461806 

14-15 

4.- 17.april 

Lerøy Aurora AS avd 800  

 v/ Anna H. Sandelin    92857402  

I LY as Bjørkestøl   41122764  

William Korneliussen  90937023 

16-17 

18.april1mai 

William Korneliussen  90937023 

Roger Johansen 91576105  

18-19 

2mai – 15 mai 

Elisabeth Korneliussen    97937136 

Lerøy Aurora AS avd 800  

 v/ Anna H. Sandelin    92857402  

20 - 

 

Bryggevakt 

Brygge 8